Nasiona Marihuany

Co widzimy gdy przyglądamy się pąkowi konopi?

Nasiona marihuany, jej rośliny oraz pąki konopi to zjawiska bardzo interesujące oraz intrygujące. Póki nie widzimy tego wszystkiego na własne oczy, to ciężko sobie ich wygląd wyobrazić. Jeśli chodzi o sam wygląd nasion marihuany, to nie jest to żadne spektakularne zjawisko. Do zjawisk spektakularnych zdecydowanie należy wygląd już samych pąków konopi. Mają one przeróżne elementy. Jest ich naprawdę wiele. Na przykład możemy wyróżnić pomarańczowe mocno włoski, kryształki które przypominają cukier jak i także grudki, które są otulone liśćmi maleńkimi. Jakie pełnią funkcje tych roślin oraz czym dokładnie są te części rośliny?

Rośliny żeńskie oraz męskie

Każdy powinien wiedzieć, że rośliny konopi mogą być zarówno żeńskie, męskie jak i także obojnacze. Najlepsze są oczywiście rośliny żeńskie. To właśnie one wytwarzają duże kwiaty, które są mocno wypełnione żywicą. Przycina się je jednocześnie zostawiając spiczaste oraz okrągłe pączki. Rośliny męskie zaś wytwarzają znacznie mniejsze kulki, które niżej są ulokowane. Są znacznie bliżej miejsce, skąd liście się wyrastają. Rośliny męskie zapylają te żeńskie, aby zapoczątkować już konkretnie produkcję nasion. Są także rośliny zwane sinsemillą, które wytwarzają pąki bez nasion. Rośliny te są jednak bogate w kannabinoidy. Jak zostało już wspomniane istnieją także obojnacze rośliny. Rośliny te są samopylne. Przez to, że zapylają kwiaty żeńskie, a więc dochodzi o zniszczenia dziewiczych kwiatów oraz beznasiennych. One na pewno nie cieszą się zbyt dużą popularnością.

Skąd mamy wiedzieć jakiej płci będzie nasze drzewko?

Pytanie skąd dokładnie będziemy wiedzieć jakiej płci nasze drzewko na pewno będzie stawia sobie wielu hodowców. Szczególnie jest to pytanie stawiane przez hodowców początkujących. Najłatwiej jest uprawiać rośliny z wycinki marek roślin oraz klony. Wówczas w takiej sytuacji plony będą mieć na pewno kod genetyczny identyczny jak rodzic.

Anatomia konopi

Roślina konopi składa się w wielu bardzo różnych części. Jest to pąk wierzchołkowy, kielich, słupek oraz także włoski. Najważniejsza jest pierwsza część, czyli pąk wierzchołkowy. Jest to część rośliny, z której wyrastają żeńskie kwiaty, które są bardzo gęste. Główny pąk znajduje się bezpośrednio przy samym wierzchołku rośliny. Jednak bezpośrednio wzdłuż łodygi tworzą się także skupiska już znacznie mniejsze. Ich rozmiar oraz ich ilość może się zwiększyć stosując przeróżne techniki hodowli. Do tychże technik należy LST, topping czy też ScrOG. Drugą najważniejszą częścią jest zdecydowanie kielich. Hodowca nasion marihuany, który ma oko bardzo wprawne zdecydowanie pod warstwą liści dostrzeże malutkie grudki. Te małe grudki to właśnie nic innego jak kielichy. Kielichy same w sobie łączą się rozmiarem, kształtem jak i także nawet kolorem. Jest to miejsce, które będzie skupiskiem największym gruczołów oraz włosków. Wydzielają one THC oraz także inne kannabinoidy.
Źródło informacji: https://www.taniesianie.pl/

Jaka jest najlepsza witamina C?

Jaka witamina C ma najlepsze lecznicze właściwości? Każdy z nas wie jak ważna dla naszego organizmu jest witamina C. …

Kamagra – gdzie kupować oraz jak?

Kupimy nawet bez recepty Okazuje się, że Kamagra jest tak naprawdę lepiej wydawanym bez recepty. Co za tym idzie jest …

Kamagra – jaka jest rozsądna dawka?

Rozsądne dawkowanie leków na potencję to bardzo ważna rzecz. Nic dziwnego, że lekarze bardzo poważnie do tego podchodzą, …