Bielenda, czyli sukces uszyty na miarę profesjonalizmu

Bielenda, czyli sukces uszyty na miarę profesjonalizmu

Bielenda to firma, która istnieje na polskim rynku już od ok. 30 lat. Przez ten czas stworzyła markę, którą zna prawie każda Polka. Co stoi za sukcesem? Z całą pewnością są to ogromna wiedza oraz zastosowanie nowych technologii, które po prostu działają.

Trudne początki i rozwój

Bielenda jest firmą, której początki nie były najłatwiejsze. Niemniej jednak dzięki pasji i zaangażowaniu jej założycieli weszła na polski rynek z nowościami, które przykuły uwagę wielu osób. Jednym z pierwszych najbardziej rozpoznawalnych produktów tej firmy był krem z Ginko Biloba, jednak marka poszła dalej i zaczęła tworzyć kolejne, niezwykle unikalne i wartościowe kosmetyki. Aktualnie oferuje ona ok. 400 produktów w sprzedaży detalicznej oraz 250 kosmetyków w linii profesjonalnej, która jest obecna w naszym kraju od ponad 10 lat. Cały czas firma prężnie się rozwija, a jej produkty widoczne są w reklamach radiowych, telewizyjnych, czy internetowych.

Niezmiennie wysoka jakość

W kosmetykach marki Bielenda zastosowano wiele innowacyjnych technologii, dzięki którym kosmetyki są niezwykle skuteczne podczas codziennej pielęgnacji skóry. Ponadto firma posiada certyfikaty świadczące o jej jakości – są to certyfikaty jakości ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004 (międzynarodowy standard zarządzania środowiskowego). Warto nadmienić, iż polski rynek kosmetyczny stanowi jedno z największych wyzwań dla dużych firm europejskich. Z tego też powodu największe szanse utrzymania się na nim mają tylko te firmy, których kosmetyki wygrywają jakością z konkurencją. Niewątpliwie taką właśnie firmą jest Bielenda.

Comments for this post are closed.

Na co zwrócić uwagę w salonie kosmetycznym?

Gdy odwiedzamy dany salon kosmetyczny Kraków po raz pierwszy to warto zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych elementów. …

Czy warto korzystać z hurtowni kosmetycznych?

Zakupy dla wielu osób są niesamowitą formą gratyfikacji, kiedy uda im się coś osiągnąć lub wykonają zaplanowane …

Dobre porady dla każdego

Psychoterapia Poznań to ogrom możliwości dla człowieka. Co prawda, nadal funkcjonuje takie przekonanie, że do psychoterapeutów …